Kalite Nedir?

Ürünlerin malzeme analizleri ve mikroyapıları sertifika haline getirilerek sevkiyat sırasında müşterilerimize sunulur. Amacımız kalitemizi koruyarak, düşük maliyetle, ürünleri istenilen termin sürelerinden teslimlini sağlamak ve müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktır.
Baylan konusunda uzman mühendis ve teknik eleman kadrosu ile, üretimlerini ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), ISO 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi), 27001 (Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi) ile gerçekleştirmektedir.

 

 

Çevre

Baylan Ölçü Aletleri olarak faaliyet gösterdiğimiz ulusal ve uluslar arası pazarlarda, sahip olduğumuz vizyon ile oluşturduğumuz; kurumsal yapıyı geliştiren, hammadde kullanımı, enerji tasarrufu ve oluşan atıkların bertaraftı gibi konuları içeren ve bu çerçevede maliyet azaltılmasını sağlayan ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ile yasal şartlara uyulmakta, doğal çevreyi bozmadan, müşteri ihtiyaç ve beklentileri karşılanmaktadır.

 

İşyeri Sağlığı ve Güvenliği

İşyerimizde; iş sağlığı ve güvenliğinin öneminin kavranması, ortak bir güvenlik kültürü bilincinin oluşturulması, sağlıklı ve güvenli davranışların alışkanlık haline getirilmesi için gerekli önlemler alınmaktadır. İşçiler ve yöneticiler, İşyeri Sağlığı ve İş Güvenliğinin korunması ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirmeler konusunda işbirliği yapmakta olup, İşletmemizde sağlıklı işyeri girişimleri, İşletmenin stratejik iş planlarında öncelikli olarak yer almaktadır.

 

 

Copyright © All Rights Reserved | Design By Baylan
Baylan